Salon Kosmetyczny Olsztyn

salon kosmetyczny olsztyn

Świadczymy wysokiej jakości usługi kosmetyczne w Olsztynie. Gabinet Zdrowe Stopy tworzy wyszkolona kadra kosmetyczek. Nasz salon urody specjalizuje się w przeprowadzaniu różnych zabiegów kosmetycznych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Na początku przeprowadzamy rzetelny wywiad kosmetyczny z klientem, aby następnie wykonać skuteczny zabieg. Oferujemy profesjonalne usługi kosmetologiczne w atrakcyjnej cenie. Właścicielka salonu Katrzyna Bieleń, posiada wieloletnie doświadczenie w branży urody i zdrowia, poparte różnymi szkoleniami. Pozwala to nam na świadczeniu skutecznych zabiegów upiększających.

 

Nasza salon urody oferuje:

  • lifting rzęs
  • różne zabiegi na ciało
  • pielęgnacje dłoni i stóp
  • depilację ciała

Czym zajmuje się kosmetyczka?

Zadaniem kosmetyczki jest dbanie o wygląd klientki, dzięki różnym metodom zabiegowym. Wyróżniamy zabiegi lecznicze oraz upiększające. Kosmetyczka zaleca również dobór odpowiednich kosmetyków do potrzeb konkretnych osób.

Ile kosztują usługi gabinetu kosmetycznego w Olsztynie?

Koszt usług z zakresu kosmetologii w Olsztynie zależny jest od wielu czynników. Jednym z nich jest rodzaj wykonywanego zabiegu kosmetycznego. Bardziej skomplikowane usługi kosmetyczne wymagają większych nakładów pieniężnych. Nasze ceny wahają się od 15 złotych do 150 złotych.

Copyright © Zdrowe Stopy 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone | Podolog Olsztyn Katarzyna Bieleń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję