Podolog Olsztyn Katarzyna Bieleń

Ukończyłam studia na kierunku Turystyka i Hotelarstwo. Szybko się zorientowałam, że nie zwiążę swojej przyszłości z tym zawodem. Z turystyki została tylko pasja i chęć podróżowania.

 

Wiedziałam na pewno, że chcę aby moja praca przynosiła innym radość, pomyślałam, że stylizacja paznokci będzie dobrym początkiem. Satysfakcja jaką dawało mi zadowolenie klientek , byłą bodźcem do kolejnego kroku- studia podyplomowe na kierunku kosmetologia. Wiedza tam zdobyta pozwoliły mi bardziej zrozumieć mechanizm działania ludzkiego ciała. Nabrałam większej pokory do wykonywanego zawodu, moje stylizacje miały  być nie tylko piękne ale i bezpieczne.

 

Wiele lat obserwacji ludzkich dłoni i stóp pozwoliły mi zauważyć, że wiele osób boryka się z dolegliwościami i dyskomfortem w obrębie stóp. Naście lat temu kiedy zaczynałam swoją karierę zawodową o podologii prawie nikt nie słyszał. Chciałam zrozumieć przyczynę powstawania rózych zmian na skórze i paznokciach stóp,  a tym samych móc przynieść ulgę w cierpienieu i pomóc przywrócić jak najbardziej estetyczny wygląd tych obszarów ludzkiego ciała.

 

Stąd kolejny krok w edukacji. Ukończenie Akademi Podologii i w między czasie liczne szkolenia w najlepszych placówkach szkoleniowych w Polsce.

 

Przemierzyłam nasz kraj od Gdańska przez Warszawę , Katowice i Wrocław poto aby usługi wykonywane w moim gabinecie były innowacyjne i poparte doświadczeniem jakie przekazali mi najlepsi specjaliści .

 

Kiedy udać się do podologa?

 

Copyright © Zdrowe Stopy 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone | Podolog Olsztyn Katarzyna Bieleń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję